Doprava ZDARMA    Možnost výměny 90 dnů

Jak vyměnit či vrátit

Výměna nebo vrácení zboži je velmi jednoduchá a aby vše proběhlo hladce a co nejrychleji, stačí dodržet těchto pár jednoduchých zásad:

 1. Průvodka ke zboží

  Ke zboží vystavte průvodku (dopis), co máme se zbožím udělat - zda jej chcete vyměnit za jinou velikost, jiné zboží nebo úplně vrátit.

  Uveďte prosím:

  • Vaše jméno
  • Vaši adresu
  • Vaše telefonní číslo
  • Číslo faktury, která Vám byla doručena se zbožím (variabilní symbol), fakturu nemusíte kopírovat, stačí nám pouze její číslo, popř. číslo objednávky
  • Zboží, které zasíláte zpět
  • Co chcete obdržet nazpět
  • V případě vrácení peněz číslo Vašeho účtu, vč. kódu banky. Vrácení peněz na účet v rámci ČR a SR je samozřejmě zdarma. Jinak než bankovním převodem peníze nevracíme, a to z důvodu jak finanční náročnosti, tak neúměrně dlouhé doby, kterou např. zaslání složenkou trvá (bylo ujednáno v Obch. podmínkách).
 2. Způsob zabalení

  Zboží zabalte, prosím, do další TVRDÉ krabičky tak, jak jste jej obdrželi od nás. U zboží by se neměl poškodit originální obal. Skutečně nepomáhá pouhé zabalení do balícího papíru.

  Zboží by mělo být samozřejmě nepoškozené, nenošené a kompletní. V opračném případě máme nárok na náhradu vzniklé škody (za uvedení do původního stavu).

  Klidně použijte naši krabičku, ušetříte tím za jiný obal a i trošku našich lesů.
 3. Odeslání zboží

  Zabalený balíček odešlete, prosím, na naši poštovní adresu:

  moje-pradlo.cz - Pavel Malina
  Karlova 471
  698 01  Veselí nad Moravou

  Zboží byste měli vždy zasílat alespoň doporučeně a doklad o odeslání zboží si prosím pečlivě uschovejte!

  Zásilky jsou na poště pojištěny a my nemůžeme brát ohled na reklamace typu "doklad o odeslání zboží nemám, nemohla jsem přece vědět, že zásilka nedorazí".

  Náklady na zaslání zpět k nám nese dle obchodních podmínek kupující. Zásilky odeslané na dobírku nepřebíráme.